GTX460 transformējas par GTX560 Ti

Ievietoja:     Birkas:  , , , , ,     Pievienots:  February 17, 2011  |  7 Comments

Vēl pirms pāris mēnešiem labākais price/performance savā cenu kategorijā bija NVidia gara darbs GeForce GTX460. Šīs kartes nemaksāja veselu cienījama otrā golfiņa vērtību, kā arī spēja tikt galā ar visām jaunākajām spēlēm bez īpašām problēmām. Arī overclock potenciāls šīm kartēm bija tīri tā neko, +20% Mhz pie atmiņu un gpu frekvencēm varēja iegūt bez nekādām izvirtībām ar volt-modiem utt. Tā nu Nvidia domāja, domāja un izdomāja – mēs esam uztaisījuši mega karti, bet varētu nopelnīt vēl vairāk.

Līdz ar to, dāmas un kungi, lūk “jaunā” GeForce GTX560 Ti!

Kas jauns?

Nvidia nomainījuši GPU kodolu no GF104 uz GF114. Veiktas kaut kādas tranzistoru optimizācijas, kuras dod līdz 14% veiktspējas pieaugumu, bet ēdīs papildus 10W strāvu. Kā arī palielinājuši frekvences GPU un atmiņām. “Dīvainā” kārtā ekvivalentas tādām pašam pieaugumam kādu varēja iegūt GTX460 ar overkloku.

Ko iegūstam?

  • Nesen izlaistu karti ar smuku nosaukumu;
  • Papildus veiktspēju bez virstaktēšanas salīdzinot ar GTX460;
  • Vietu krutāko videokaršu TOP 10 īpašnieku sarakstā, kas iespējams ir gandrīz tik prestiža kā vieta Forbes TOPā.

Ja tomēr šie nav svarīgi faktori tavā dzīvē, iesaku pieturēties pie racionālākas izvēles. Labāka veiktspēja, lielāks operatīvas atmiņas apjoms un papildus video izejas.

7 Comments for GTX460 transformējas par GTX560 Ti

toms

ehhh, kā par nelaimi, šonedēļ tika iegādāta gtx 460 hawk 😀

Crow

“Ja tomēr šie nav svarīgi faktori tavā dzīvē, iesaku pieturēties pie racionālākas izvēles. Labāka veiktspēja, lielāks operatīvas atmiņas apjoms un papildus video izejas.”

BIAS! 😀

Es

reti kurš datorščiks zina, kas ir otrais golfiņš 😀

Jeņķis

Ja tu esi dauns, nevajag citus pielīdiznāt sev.

Egils Zonde

Ja neesi dauns, nevajag citus par tādiem saukt!

Jon

Uzdzenot gtx560 ti,gtx 460 nav izredžu tikt pat tuvumā 🙂

Toms

Neesmu lietpratējs šajās lietās, bet spēlējoties ar manu gtx 460 hawk uztaisīju benchmark un dabūju 3534 points, salīdzināju ar citiem rezultātiem, un, protams ar gtx 560 ti! Un kā par brīnumu, gtx 560 pie vienādiem nosacījumiem ir dabūjis tikai 3274 points. Protams, tam var būt loģisks izskaidrojums, bet nu spriediet paši! 😉
gtx 460 – http://www.ozone3d.net/msi_kombustor/score_200.php?id=744
gtx 560 – http://www.ozone3d.net/msi_kombustor/score_200.php?id=739