Jaunais Samsung Galaxy S II ar 1GHz divkodolu procesoru

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  February 14, 2011  |  No comment

Samsung prezentējuši savu jaunās paaudzes “gudro telefonu” Galaxy S II.

Zem smalkā korpusa paslēpts divkodolu  (Cortex A9) procesors ar 1GHz takts frekvenci. Grafiku nodrošina A4 grafiskais procesors. Šie procesori sastopami jaunākajos Apple produktos, bet, ņemot vērā, ka pats Samsungs viņus ražo, nav nekāds brīnums, ka jaunajam Galaxy arī ticis tāds pats. Barošanu šim tālruni nodrošinās 1650 mAh akumulators, kuram ir par 10% ilgāks darbības laiks, ja salīdzina ar Samsung Fascinate.

Jaunā tālruņa īpašniekiem būs jāskatās Android 2.3 mobilo operētājsistēmu iekš 4.27 collu AMOLED Plus ekrāna ar 800 x 480 pikseļu izšķirtspēju.

Galaxy S II atbalsta NFC, 1080p, tautā sauktu arī par FullHD, video uzņemšanu un atskaņošanu. To varēsiet darīt ar 8MP kameru + LED zibspuldzi, kura atrodas tālruņa aizmugurē. Priekšpusē būs mazliet piezemētāka 2MP kamera. WiFi Direct atbalsts lieti noderēs sinhronizējot tālruni ar datoru caur WiFi.

Papildus tam Samsung iekļāvuši arī savu jaunāko TouchWiz UI, kurā iekļauts pilns komplekts ar attālinātās atrašanās un zādzību aizsardzības rīkiem. Tas nozīmē, ka varēsiet atrast savu tālruni kā arī nobloķēt to interneta vidē. Galaxy S II mācēs arī nosūtīt jums SMS, ja kāds būs izņēmis SIM karti kā arī attālināti pārskatīt kādi zvani ir veikti no tālruņa.

Šis Samsung’s ir aprīkots arī ar 3-asu žiroskopu un akselerometru.

Izmēri:

  • Garums: 125.3 mm;
  • Platums: 66.1 mm;
  • Biezums: 8.49 mm;
  • Svars: 116 g.

Samsung Galaxy S IISamsung Galaxy S IISamsung Galaxy S II

Pilna specifikācija GSM Arena.