Microsoft uzskata ka Office 2010 ir visātrāk pārdotais Ofiss līdz šim

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  January 10, 2011  |  4 Comments

Ir pagājuši tikai seši mēneši kopš Office 2010 izlaišanas un Microsoft sāk lielīties par programmatūras veiksmi, saucot to par visātrāk pārdoto Ofisa versiju vēsturē. Saskaņā ar Redmond vidējiem rādītājiem, katru sekundi tiek pārdota viena Office 2010 licence, kopš tā izlaišanas. Microsoft vēl piebilst, ka astoto gadu pēc kārtas Microsoft Offiss ir pārdotākā programmatūra ASV mazumtirdzniecībā, skatories pēc peļņas dolāros.

Pēdējai office versijai Microsoft piekopj diezgan patīkamu cenu politiku, Office 2010 Home and Student versija pieejama tikai par 68Ls.

4 Comments for Microsoft uzskata ka Office 2010 ir visātrāk pārdotais Ofiss līdz šim

krabis

Nesaukšu gan to par patīkamu cenu — 2007.versiju joprojām var nopirkt ar visu spellcheckeri (šim būs vēl jāpērk tildes klāt) apmēram 25 latiem. Starpības starp 2007 un 2010 mājsaimniecēm un studentiem nebūs.

deivs

par 25ls var dabūt ar g@y latviešu interfeisu. kamēr saproti kā foršie tulkotāji ir kaut kādu funkciju nodēvējuši paiet pusdiena

krabis

Pilnīgas muļķības, tulkojums ir pat ļoti OK. Pierast pie office latviešu valodā ir tas pats, kas pierast pie Firefox vai Skype latviešu valodā. Vairums cilvēku tagad to lieto un nesūdzas.

Un vispār kā Tu vari nosaukt valodu kurā runā par g@y?

Egils Zonde

Par g@y tiek saukta tikai datortehnikas sadaļa, un tamdēļ, ka visādi pārgudri valodnieki, lai attaisnotu savu eksistenci, sāk nevajadzīgi tulkot pilnīgi visu starptautisko terminoloģiju pēc kārtas.

Dīvani, ka šamie pieķērušies tieši IT turkošanai, jo nekādas probēmas ar Television -> televīzija, Radio -> Rādio, Cocktail – Koktēlis, utt. viņiem nav.

Kā var nonākt līdz tādam stulbumam kā File -> datne, Interface -> saskarne, Tab -> Cilne, utt. utjp. Toppc kolektīvam īsti nav skaidrs.