Firefox Eiropā ir apsteidzis IE

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  January 5, 2011  |  3 Comments

Pat Tava māte vairs never vaļā IE, bet lieto Firefox? Noteikti tas ir Tavs nopelns un tagad šo nopelnu rezultātus var saskatīt arī līknes perspektīvā, proti, Firefox Eiropā ir apsteidzis IE. StatCounter turpina mērīt ikmēneša trafiku un decembra rezultāti parāda, ka FF ir sasniedzis 38.11%, turpretī IE ir nokrities līdz 37.52%. Ar šo iezīmējas leģendārs fakts, pirmo reizi kādā pasaules daļā IE ir pazaudējis savu ķēniņa kroni. Ja palūkojamies tabulā, tad var redzēt, ka patiesībā FF nekādu lēcienu nav veicis, lauvas tiesu tirgus daļas ir paņēmis strauju popularitāti iegūstošais Chrome.

Ko vēl var secināt? Tagad varam redzēt ES salīdzinoši jaunās normatīvas rezultātus, kur lietotājam pēc svaigas Windows uzinstalēšanas ir jāizvēlas kuru pārlūku izmantot. Gan jau katrs esat redzējuši to jocīgā paskata lodziņu, kurš pilda lietotāja informēšanas funkciju, ka pastāv arī kaut kas cits bez IE.

Ja ir vēlme apskatīt kāda situācija ir kādā konkrētā Jums interesējošā valstī vai visā pasaulē kopumā, spied šeit.

3 Comments for Firefox Eiropā ir apsteidzis IE

_OMG

Tātad virsrakstam bija jābūt nevis FF apsteidzis IE, bet IE nokrities vai zaudējis tirgus daļas… FF neko lietas labā praktiski nav darījis, tirgus pārdale notikusi pateicoties Chrome

Murmulis

un Chrome laikam iepatīkas tulkošanas iespēju pēc

RPriednieks

Ņemto vērā manu 6 gadus veco rakstāmmašīnu, Chrome darbojas kā ar tikko jaunu nopirktu PC. Par pārējiem pārlūkiem ne tuvu nevar to teikt. Tāpēc mana personīgā izvēle ir Chrome.