Nvidia divu GPU karte tikai pēc AMD!

Posted by:     Tags:  , , , , , , , , ,     Posted date:  November 20, 2010  |  2 Comments
Nvidia gatavojas drīzumā izlaist grafisko karti, kura būtu apgādāta ar diviem GF110 grafiskajiem procesoriem – GTX590, taču, kopš AMD paziņoja, ka divu grafisko procesoru Radeon karte, būs tikai 011. gada pirmajā kvartālā, tad Nvidia darīs to pašu.

Spriežot pēc tīmeklī esošajām ziņām, Nvidia ir gandrīz gatavi divu GPU grafiskās kartes izlaišanai, kurai vajadzētu būt pasaules veiktspējā spēcīgākajai kartei, taču kompānija vēlas šo karti izlaist pēc AMD Radeon HD6990. Nvidia vēlas redzēt un izpētīt HD6990, pirms izlaist savu karti.

Mēs joprojām gaidām Radeon HD6970 un HD6950 grafiskās kartes, kuras solās iznākt līdz šī gada beigām. Vai veiktspējā šīs kartes spēs turēties līdzi GeForce GTX580 un, drīzumā gaidāmajai, GTX570? – To mēs vēl redzēsim, taču AMD nav tas vieglākais uzdevums – izveidot lielu GPU, attiecīgi taktēt to tā, lai tas spētu sevi pierādīt kā konkurentu Nvidia, vai, iespējams, būt pat priekšgalā!

Pēdējo reizi, kad ATI izveidoja lielu GPU, kurš bija arī attiecīgi karsts, bija R600 laikos, kad lietas gluži nesanāca kā bija plānots. Pēc šīs GPU relīzes, ATI pamatīgi piestrādāja pie veiktspēja/vati attiecības, kur augstākie sasniegumi tika sasniegti līdz ar RV870 GPU!

Gaidīsim un redzēsim, cik tad karsts būs AMD jaunais risinājums un ko tad piedāvās Nvidia.

Ziņas avots – Fudzilla.com