Eurocom izlaiž pirmo Serveru klases „portatīvo” datoru

Posted by:     Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,     Posted date:  October 27, 2010  |  2 Comments
Eksistē mājas datori, eksistē laptopi, planšetes serveri un cita draza, bet vai ir kaut kas zināms par serverlaptopu? Vismaz man nebija, laikam tāpēc Eurocom izlaiduši pirmo Servera klases laptopu ar seškodolu Intel Xenon procesoru un citiem labumiem. Kā saka paši Eurocom mārketinga speciālisti – šis dators būs ideāls semināru un citu īslaicīgu pasākumu organizēšanai, kur tiek izmantoti daudzi datori – attiecīgi varēs mierīgi izveidot LAN tīklu un darīt tur sazin ko.

Eurocom „Panther” līnija, kurā ietilpst augstas veiktspējas portatīvie datori un serveri, ir ideāla priekš profesionāļiem, kas ceļo un kuriem tai pat laikā nepieciešam jaudīgs dators.

Eurocom Panther sērijas datori ir jaudīgi “laptop-serveri”, kurus iespējams aprīkot ar 3,25Tb atmiņu ar četru SATA-300 vai SATA-600 cieto disku palīdzību, kurus iespējams saslēgt RAID 0/1/5/10, iespējams arīdzan aprīkot ar spēcīgo Intel XEON X5690 seškodolu procesoru, kurš strādā ar 3,46GHz takts frekvenci un 12Mb L2 līmeņa kešatmiņu. Tāpat šai datorā ir iebūvēts UPS, Gigabit interneta ports, 17”LCD monitors, klaviatūra un viss pārējais, kas pienāktos laptopam.

Tāpat var pieminēt, ka pateicoties 32nm arhitektūrai, uz kuras ir balstīts Intel Xeon X5690 procesors, tas arī diezgan labi virstaktējās, ko gan neiesaku darīt cilvēkiem bez padziļinātām zināšanām šajā jomā.

Intel Xeon Procesors pieejams uz šiem modeļiem:

EUROCOM Panther 2.0

EUROCOM D900F Panther