Bing apsteidz Yahoo

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  September 15, 2010  |  5 Comments

Ja var ticēt Nielsen NetRatings analīzei, tad meklētāju vectētiņu Yahoo ir apsteidzis jaunais un spraunais Bing. Ticu, ka Latvijā vien retais izmanto šos meklētāju servisus (pats arī neredzu iemeslu kādēļ gan tos izmanot), bet tieši šie spēlētāji cīnās par otro vietu aiz Googles.

Google pašlaik lepnā vientulībā soļo pa priekšu kā 65% tirgus daļas īpašnieks, Bing tagad ir uzaudzējis 13.9%, bet Yahoo nokrities uz 13.1%. Patiesības labad jāpiemin, ka ar šī gada augustu Yahoo ar meklēšanas rezultātiem nodrošina Microsoft Bing.
Ja apskatāmies kāda ir tendence kopumā attiecībā uz to kur interneta lietotāji pavada visvairāk laika, tad Yahoo ļoti ātrā laika periodā ir pazaudējis šķietami nepagāžamo ķēniņa pozīciju.

5 Comments for Bing apsteidz Yahoo

JuR

kas ir “sprauns”? 😀

Priednieks

Tā par jauniem un spēcīgiem zirgiem saka 🙂

KBI

“ar šī gada augustu Yahoo ar meklēšanas rezultātiem nodrošina Microsoft Bing” – tad kā sanāk, mēs runājam par diviem search engine, vai par diviem GUI vienam engine? 😀 Gan jau ka beigās izrādīsies, ka tā vai tā visi uz gūgles griežas.

Olymps

Tā gan sanāk, ka search engine ir viens. Interesanti, kā ir…Microsoft nopirks Yahoo vai Yahoo atazina par labu esam Bing meklēšanas dzinēju, tāpēc to izmantos ?

wormbrowser

Jau sen kautkur lasiju ka micrasoft nopirka yahoo un viniem ta sbija neizdevigs pirkums bet ko tad vinam tur cinities sava satrpa ja viens ipasnieks vienigi kas tur cinas ir lietotaji 😀