Dell akcionāri neapmierināti

Ievietoja:     Birkas:      Pievienots:  August 18, 2010  |  One Comment

Michael Dell, dibinātājs un pašreizējais Dell izpilddirektors, ir nonācis diezgan nepatīkamā situācijā. Kāpēc? The New York Times ziņo, ka otrdien, apkopojot informāciju, tika konstatēts, ka ceturtā daļa investoru – aptuveni 378 miljoni no 1,5 miljardiem balsoja pret M. Dell palikšanu uzņēmuma valdē.

Džozefs Grundfests (Joseph A. Grundfest), Standfordas tiesību profesors atdzīst: “Mr. Dell ir sava veida kompānijas ikona. Ļoti reti ir tā, ka akcionāru neapmierinātība ir vērsta pret kādu no uzņēmuma vadības, kura ir tik svarīga persona uzņēmuma pagātnē, tagadnē un nākotnē.”

Dell akcionāriem acīmredzot apnikušas kompānijas neveiksmes, tostarp sods 100 miljonu apmērā par grāmatvedības krāpšanu, ko nācās samaksāt Vērtspapīru un biržu komisijai (Securities and Exchange Commission). Saskaņā ar SEC, Dell maldināja savus investorus, nepaziņojot cik svarīgi bija regulārie maksājumi no Intel kompānijas pastāvēšanai.

Protams, Dell pārstāvis balsojumu interpretēja pozitīvi: “Mūsu valde jau agrāk apstiprināja savu uzticību Dell`am un akcionāru vairākums piekrita.” Neskatoties uz Dell runas vīra pieminēto vairākumu, tik liels neapmierināto skaits ir vērā ņemams fakts.

Comment for Dell akcionāri neapmierināti

Tweets that mention Dell akcionāri neapmierināti | TOP PC.Lv -- Topsy.com

[…] This post was mentioned on Twitter by TOP PC.Lv, TOP PC.Lv. TOP PC.Lv said: Dell akcionāri neapmierināti http://bit.ly/9NC6Km #toppc […]