Oficiāli pieejams Android 2.2 (Froyo) priekš HTC Desire

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  August 2, 2010  |  3 Comments

Labi cilvēki Twitterī ieminējās, ka beidzot oficiāli (šajās dienās) ir pieejams jaunākais un labākais Android laidiens – Android 2.2 ar koda nosaukumu Froyo. Jau kādu laiciņu Android 2.2 varēja uzstādīt uz telefoniem pavisam manuālā veidā, taču es kaut kā nealkstu riskēt ar savu nesen nopirkto Desire un eksperimentēt ar sazinkādiem ROM. Taču, nebaidos uzstādīt to, ko telefons pats piedāvā. Dodamies uz Settings -> About phone -> System software updates un spiežam uz pogu Check now. Telefonam būtu jāatrod ~90Mb smagu atjauninājumu, kas pēc aptuveni piecu minūšu uzstādīšanās telefonā iedzīvinātu Froyo. Pirms tam pārbaudi vai ir pietiekami brīvas vietas, savādāk atjauninājuma uzstādīšana nebūs veiksmīga un būs jāatkārto. Par Android 2.2 jaunumiem es rakstīju jau iepriekš, kad parādījās pirmās ziņas par to, tāpēc dodamies uz atbilstošo ierakstu: ANDROID 2.2 “FROYO”. Lai iet arī video par jauno Android:

Pagaidām esmu atklājis, ka tagad var slēgt ekrānu ar PIN vai paroli nevis tikai ar to grafisko kodu. Ir pieejama WiFi Hotspot fīča un pat darbojas. Video nu var uzņemt ar 720p izšķirtspēju. Nedarbojas iepriekš lietotā jonas (eformas uzlabotā) klaviere, kamēr Scandinavian raksta ar lv burtiņiem. Twitteros runā, ka arī eformas klaviere ir uzlabota un darbojas. Kas vēl? Kādi jums pašiem atklājumi?

Avots: androids.lv

3 Comments for Oficiāli pieejams Android 2.2 (Froyo) priekš HTC Desire

Edijs

Nu es tā uzreiz neteiktu, jo ne jau visiem ir pieejams. Es iegādājos telefonu DUAL veikalā un ieejot telefonā un uzspiežot Chech for updates tas parāda, ka man updats nav pieejams. Pašreiz Manam Desire ir 2.1.update 1.

Aivars

man gan 2.2 atnāca uzreiz pēc izlaišanas. (lmt)

Edijs

Viss kārtībā. ļoti izpalīdzēja programma “LocaleSwitch”. Tajā nomainīju locale uz GB un uzreiz atļāva novilkt update 🙂 Kamēr bija standartā pieejamais English (Latvia) tikmēr skuju anniņ. Tagad viss kārtībā varu sākt testēt 2.2. 🙂