Dell izvēlas Windows

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  July 27, 2010  |  4 Comments

Dell ir paveicis diezgan interesantu gājienu no savas puses – izņēmis ar Ubuntu preinstalētos datorus no sava online veikala, neskatoties uz to, ka nesenā pagātnē viņi deklarēja, ka Ubuntu ir drošāks par Windows. Šāds nesaprotams solis sekoja pēc Dell publikācijas, kur tiek salīdzinātas abas operētājsistēmas, pēc kuras var noprast, ka Ubuntu domāts, lai programmētu atvērtā kodola programmatūru. Otrs punkts pie izvēles par labu Ubuntu ir arguments „izvēlies Ubuntu, ja tu neplāno izmantot Microsoft Windows”. Ja šāda tipa teikumi palīdz mājsaimniecēm izskaidrot būtību, tad tas ir piedodami.

Dell gan saka, ka nav atteikušies no  datoriem ar Ubuntu pilnībā, tos joprojām var pasūtīt caur telefonu. „Iemesls kādēļ tie nav mūsu galvenajā lapā ir tādēļ, ka Ubuntu galvenokārt ir domāts advancētiem datorlietotājiem un entuziastiem, un galvenokārt klienti iegādājas datorus ar preinstalētu Microsoft Windows ”. It kā loģiski, bet – vai tik tiešām ir grūti uzturēt iespēju nopirkt datoru no mājas lapas, vai tas prasa ļoti lielus izdevumus? Un cik liela iespēja, ka datorurķis pasūtīs datoru pa telefonu, nevis pasūtīs internetā? Dell nostāja zaudē ticamības momentu. Šāda notikumu secība liek domāt, ka Microsoft ir pacenties attiecīgos koridoros.

4 Comments for Dell izvēlas Windows

Edmunds

Ar preinstalētu Win var lielāku ciparu iesūkt.. 🙂

Asni

Pēc citas informācijas, Dell hotline support netiek galā ar neapmierināto mājsaimnieču zvanu, jo viņas netiek galā ar nesaprotamo ubuntu!

Ivo

Ievērojamu daļu Dell peļņas pēdējos gados veido Intel rībeits – maksa par konkrētu tirdzniecības mērķu sasniegšanu gan procesoru skaita ziņā, kas procentuālā proporcija pret konkurentiem (AMD). Tas, protams, ir nelikumīgi, jo patērētājs tādā veidā ir spiests pārmaksāt par Intel procesoriem, un arī tiek kropļota konkurence starp datoru ražotājiem.

Microsoftam arī ir šāda rībeitu politika. Vienīgais, kāpēc Dells līdz šim tirgoja Ubuntu, bija formāla (jo cena gan ar Ubuntu, gan ar Windows bija vienāda) izvēles iespēja patērētājam, kas ļāva izvairīties no ASV iestāžu izmeklēšanas. Bet nu, acīmredzot, politiskā situācija ir izmanījusies, un šis teātris vairāk nav nepieciešams.

Gacha

Pilnīgas muļķības, viņi paplašina ar Ubuntu aprīkotuo datoru klāstu http://www.omgubuntu.co.uk/2010/07/dell-not-dropping-ubuntu-adds-new.html