Profesionālām fotogrāfijām vajadzīga dārga kamera? Nav tiesa – pietiks arī ar mobilo tālruni!

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  July 8, 2010  |  4 Comments

Tas nav nekas jauns, bet der atkārtot: gaismas un tavas prasmes bieži vien ir vairāk svarīgas kā tas cik dārga tava kamera ir. Fotosesija lietojot tikai iPhone 3GS kameru to jums pierādīs.

Lī Moris (Lee Morris) no Fstopper bloga uzņēmās šo izaicinājumu un izveidoja foto sesiju. Protams, tika izmantotas arī studijas gaismas, fons, profesionāla modele un viņa fotogrāfa pieredze, lai to realizētu. Rezultātā tika uzņemtas šīs fotogrāfijas. Kā redzam vainot savu kameru nav īsti prātīgi, vairāk uzmanības jāpievērš kā gaisma, leņķis un daudzi citi apstākļi nozīmē daudz vairāk kā tavas kameras megapikseļu skaits.

Pilnu fotosesijas gaitas varat noskatīties šajā video:

4 Comments for Profesionālām fotogrāfijām vajadzīga dārga kamera? Nav tiesa – pietiks arī ar mobilo tālruni!

usinss

Nu nezināju, ka apgaismes līdzekļi, statīvi nav iekļauti pro fotogrāfa komplektā un katrs tos var atāuties. es jau cerēju, ka pie dienas gaismas spuldzes fočēs, vai pie kvēlspuldzes apgaismojuma.

Un galvenais, ka pēc tam dos retoucheram, ķipa fotožopa utt…

krabis

Kārtējais Apple fans, kuram izskalotas smadzenes.

Aivars

Manuprāt tādu pašu efektu var panāk arī ar Nexus, HTC vai jebkuru citu līdzvērtīgu tālruni

Fotogrāfs

Cinījams fotogrāfa darbs. Vienīgi fotogrāfam studijā strādājot ar Iphone būs grūti pārliecināt, ka viņš patiešām kaut ko nav sajaucis.

Studijā profesionāļi gan parasti izmanto vidējā fotmāta digitālās fotokameras, kurām ir paplašināts dinamiskais diapozons, tas lielāks ir visām spoguļkamerām, nemaz nerunājot par iPhone.

Un kā ar studijas gaismmu palaidēju, tas tiešām ir Iphone komplektā?