Ieskats Need For Speed World Online

Ievietoja:     Birkas:  , , , , , ,     Pievienots:  June 29, 2010  |  6 Comments

Pagājušo gad EA nāca klajā ar drosmīgu apgalvojumu, ka strādā paralēli pie 3 Need For Speed seriāla spēlēm. NFS Shift jau ieraudzīja dienas gaismu. NFS Nitro pieejams tikai Wii spēlētājiem, taču otrs PC projekts – World online vēl atrodas pēdējā izstrādes fāzē un jau šīs vasaras beigās, officiāli būs pieejams visiem spēlēt gribētājiem pilnīgi bez maksas.

Pirmā NFS spēle, kas tiks piedāvāta bez maksas. Tiesa, tā nebūs pirmā NFS spēle, kas būs MMO. Ja kārtīgi sasprindzināsiet atmiņu, varbūt varēsiet atcerēties nosaukumu – Motorcity Online, kas izgāzās ar skaļu blīkšķi, jo tālajā 2001. gadā pasauli vēl nebija pāršalcis World of Warcraft mēris, kas MMO spēles padarija par modes kliedzienu, iestāstot visiem parastajiem spēlētājiem, ka ikmēneša maksa par spēli ir pilnīgi normāli.

Ar World Online EA mēģinās vēlreiz. Šoreiz gan, sekojot pēdējā laika modes tendencēm, piedāvās spēli pilnībā bez maksas, pelnot tikai uz papildus elementiem spēlē. Šo modeli, WO iemantojis pateicoties tam, ka spēles pimsākumi meklējami austrumos, kur šāds MMO apmaksas modelis ir tradicionāls.

Jau no pirmajiem momentiem, WO atgādina NFS Carbon, tikai ceļus piepilda simtiem citu spēlētāju, un jebkuru sacīksti spēlē var spēlēt pret dzīviem pretiniekiem. Sākot spēli, mēs izvēlamies vienu no sākuma mašīnām, kas aprobežojas ar pāris japāņu izlaidumiem, un uzreiz dodamies uz spēles pasauli, kur varam meklēt rokā sacensības. Šoreiz, mūžīgi neveiklais sižets ir izņemts ārā un pa tiešo tiek dots spēles process.

Pasaules kartes izmēri tika solīti milzīgi. Pašlaik ir grūti par to spriezt, jo pieejamajā versijā bija atvērta tikai viena daļa no kartes, kas bija izkopēta no Carbon spēles. Liela vai maza, taču Need For Speed pilsēta, kā parasti ir vienveidīga, garlaicīga, neinteresanta, un kāda vispār jēga no simtiem km gara ceļa, ja visas ielas ir vairāk vai mazāk vienādas.

Sacensību atrašanās vietas ir izplānotas īpaši rūpīgi. Katra sacensība beidzas kādā vietā, kur uzreiz ir iespēja paņemt nākamo, ieraujot spēlētāju nepārtrauktā sacensību maratonā. Pirms sākas katra sacensība, varam izvēlēties, braukt pret botiem vai dzīviem cilvēkiem. Pateicoties sabalansētajam sacensību procesam vienīgā atšķirība ir tā, ka cilvēki visbiežak grūztās uz vella paraušanu. Vienam spēlētājam ir grūti atrauties no bara, jo spēles procesu papildina papildus spējas. Tādas kā paātrinājums, palielināta mašīnas jauda, ja atrodaties 3. pozīcijā vai zemāk, satiksmes magnēts, kas liek visām satiksmes mašīnām skriet virsū izvēlētajam upurim, utt. Veidi ir gana daudz un interesanti, lai sacīkstes visbiežāk norisinātos līdz pēdējam līkumam.

Grafiski spēle ir Most Wanted līmenī. Ļoti veiksmīgi optimizēta, atšķirībā no pēdējām 3 NFS sērijas spēlēm, un darbojas salīdzinoši gludi uz plaša spektra datoriem. Vizuāli neizskatās nebūt slikti. Kameras effekti ir diezgan patīkami. Izvēlnes ļoti ērtas un vienkārši lietojamas.

Kopumā World Online dzīvē izskatās daudz labāk nekā materiālos, un pēc šīs spēles iznākšanas Project Torque (Eiropā tagad saucās Level R) vienkārši nomirs, jo šis projekts ir daudz profesionālāk īstenots, kvalitatīvāks, patīkamāks, ērtāks. Mašīnu vadība, gan ir klasiskajā NFS stilā, taču viss pārējais ir ļoti kvalitatīvi nostrādāts un negaidīti patīkams. Vienīgi, kā jebkuršs MMO, arī šis neiztiek bez tā saucamās graindingošanās, kad spēlētajs ir spiests izpildīt vienas un tās pašas darbības simtiem reižu, lai tikai tiktu līdz nākamajam līmenim. Tikai šoreiz monstru vietā ir vienveidīgas sacensības, pa pilnīgi identiskām un garlaicīgām trasēm. EA vēl būs jāpapūlās, lai šajā ziņā bagātinātu spēles procesu ar notikumiem. Netipisks solis no tradicionālā EA, kam varētu būt visas izredzes izrādīties diezgan veiksmīgam. Ar nepacietību gaidu spēles fināla versiju.

6 Comments for Ieskats Need For Speed World Online

n97

Un tad veel protams paradisies krakotie serveri un buus radusies jauna atkariiba 😀

NFS

eu kāds var pateikt kur var nolādēt normālu NFS WORLD ONLINE?

Gurķis

“World online vēl atrodas pēdējā izstrādes fāzē un jau šīs vasaras beigās, officiāli būs pieejams visiem spēlēt gribētājiem pilnīgi bez maksas.”

e

Vispār spēles grafika, atgādina Undercover, nevis MostWanted!!

peterislejins55

gdg

peterislejins55

fdsdsf