PlayStation 4

Posted by:     Tags:      Posted date:  June 11, 2010  |  2 Comments
Visi zin, ka kādu dienu pienāks tas brīdis, kad tas nonāks veikalu plauktos, bet līdz šim par to neviens nav īpaši rakstījis un nav parādījušās simtiem bilžu ar īstajiem PS4. Nu ir sagaidīts pirmais satricinājums konsolistu gaisa telpā, YouTube ir parādījušies divi reklāmas rullīsi, kas varētu būt PS4 reklāmas kampaņas aizsākums nākamajā nedēļā gaidāmajam E3 Expo.

Video ir ievietojis lietotājs SCElabs, kas apzināti liek noprast, ka pilnais nosaukums ir Sony Computer Entertainment labs, bet viss nav tik rožaini – Sony PR cilvēks paziņojis:„Varam apstiprināt, ka video nav nācis no SCE”. Tālāk ir iespējami ir pāris scenāriji, viens ir, ka video netīšām vai ne tik netīšām ir noplūdis no Sony, lai pievērstu sev uzmanību pirms gaidāmā E3 un tagad to noliedz, intriga paliek intriga. Otrs variants, kas ir maz ticams – pāris cilvēki ar ļoti augstām video apstrādes zināšanām ir vēlējušies paspēlēties. Trešais variants, ka tie ir Sony veidoti rullīsi, bet nekādi nav saistīti ar PS4, bet teiksim, lai reklamētu PS3 3D funkciju.

2006. gadā SCEE viceprezidents apgalvojis, lai PS4 negaidām ātrāk par 2010. gadu, laikam pienācis laiks likt runāt par sevi.

Noskatieties video paši un varat izteikt savus minējumus vai gaidāmajā E3 tiks prezentēts PS4 koncepts.