Bezmaksas spēles Steam`ā

Posted by:     Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , ,     Posted date:  May 20, 2010  |  Comment
steam_logo

Zemāk esošās spēles pavisam officiāli ir bez maksas dabūjamas uz Steam platformas un tā nav nekāda veida Steam apkrāpšana, kas var novest pie konta bloķēšanas. Zemāk ir apkopotas spēles, kas tikušas piedāvātas bez maksas akciju dēļ, vai ir bezmaksas jau no paša sākuma. Tātad, ko mēs par brīvu varam iegūt?

Akcija – bezmaksas spēles Nvidia video karšu īpašniekiem (spēles varēsiet ielādēt tikai tad, ja uz datora būs atrodama Nvidia video karte. Man pašam gan ir ATI, taču tiku pie šīs pakas, jo ielogojos savā kontā no PC, kuram bija GeForce un pievienoju spēles savam kontam.) Lai gan akcija officiāli sen kā beigusies, lapa kā arī spēles joprojām ir pieejamas.

Akcija – bezmaksas spēles ATI video karšu īpašniekiem. Tāda pati akcijas lapa kā Nvidia, taču šoreiz tikai ATI lietotājiem. Šai pakai gan nav līdz Portal daļa, taču to līdz 24. maijam var iegūt pilnībā bez maksas. Skatīties zemāk, vai Šeit.

Citas pilnās spēļu versijas bez maksas, kas arī ārpus steam visbiežāk ir pieejamas par brīvu. Vairākām neatkarīgo izstrādātāju spēlēm sarakstā parādās uzraksts, ka tās ir demo versijas, lai gan tā nebūt nav.