Mammu – es gribu Sega, Nintendo, Hitex, UFO….

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  April 1, 2010  |  No comment
Lai gan vintage konsoles ir sen izgājušas no modes un tās nomainījuši super-duper 3D Xboxi u.c. high-end aparāti, daudzus entuziastus sapņos moka nostaļgiskas SuperMario, DonkeyKong un MortalKombat sesijas.

Lai tiem, kam šī dzīves daļa (kapāt 2D sprite spēles) pilnībā neaizietu zudumā, Toppc komanda nolēma paskatīties kādu virtuves komb…., atvainojos, spēļu konsoļu kombainu iespējams izveidot par (salīdzinoši) lētu naudu.

Sāksim ar to, ka vecās labās spēles nekur nav pazudušas, un vesela censoņu armija paspējusi tās cītīgi nolasīt no kārtridžiem uz failiem un izlikt internetā, piem. šeit!

To pašu iemeslu dzīti, “freelanceri” pacentušies uzrakstīt un izklāt ļoti sakarīgus emulatorus, kas šīs spēles ļauj spēlēt zem Windows lūk šeit!

Tik tālu viss skaidrs. Bet ja vēlamies uzbūvēt arī pašu kasti (vēlams maziņu), kurai būtu divas pultis un kura strādātu bez liekiem trokšņiem., tad šajā jautājumā Toppc kolektīvs var sniegt savu padomu:

Pults: Logitech Precision Gamepad USB PC
Kaste: Thermaltake Element Q (200W PSU incl.)
Plate: Intel D510MO Dual Core Atom D510
RAM: Apacer 1GB, DDRII 800Mhz, CL5, AM1
HDD: Samsung 80GB, SATA, 7200RPM 8MB Spinpoint F1

Tas arī viss. Pieļauju, ka monitors jums jau ir, tamdēļ atliek to visu saskrūvēt kaudzē, uzlikt Windows, ielādēt spēlēs, sakonfigurēt, un aiziet!

Patīkamākai baudīšanai iesakām pieslēgt pie televizora istabas vidū, atlaisties dīvānā un gremdēties atmiņās kopā ar old-scool draugiem.

Mūsu izvēlētā konfigurācija izmaksās ap 160 LVL ar vienu pulti, toties aparāts sanāks ļoti skaists un labs, turklāt ar šo datoru var skatīties filmas, spēlēt arī nevisai vecas 2D un švakas 3D spēles, tieši tāpat – neatejot no kases.

To visu, protams, var paveikt ar parastu datoru, pieslēdzot pulti un viss notiek, tomēr šādā viedā jūs pazaudēsiet iespēju uzaicināt meitenes (vai puišus) stāstot, ka esat izveidojis vēl nebijušu Vintage Game Console Combain, kā arī zudis būs DIY gars, kurš būs nepieciešams, lai desmitiem stundu veltītu konfigurēšanai, kura ļautu to visu darbināt ekskluzīvi no pults, neizmantojot klaviatūru 🙂

Veiksmi!