Win7 = Vista?

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  March 18, 2010  |  10 Comments
Win7 whooperRebrandings (Pārzīmološana?) ir vienmēr bijis labs veids, kā pārdot tos pašus vēžus jaunā kulītē. MS tas ir izdevies vēl elegantāk, pieņemot, ka pārdodot vēžus nepieciešamas 2 porcijas, lai pārdotu divreiz. Savukārt softa gadījumā pietiek ar 50 sant DVD matricu, lai par to pašu nopelnītu pārdesmit latus, vai vairāk.

Visiem skaidrs, ka Vista sux/Win7 rulez, un tas tā ir. Tikai nesaprotu kamdēļ, ja install handleris tas pats, FS tā pati, jauni bundlētie softi – nevienu tāpat neinteresē, neliels finetūnings sistēmas servisos ātrdarbības uzlabošanai un jauni triki ar logiem rīku joslā un alt+tab izvēlnē.

Diemžēl plašā publika bija iestūmusi MS ar visu Balmeru kaktā tik tālu, ka šim, acīmredzot, neatlika nekas cits, kā vistas kārtējo servisa paku uztaisīt par jaunu OS, jo nekādi apgalvojumi, ka šoreiz SP NR.X visu pagriezīs uz labo pusi, nevienu vairs neaizkustinātu, jo negatīvā atgriezeniskā spirāle ir uzņēmusi apgriezienus.

Rebrandings aizgāja kā smērēts. Visi grib Win7 un turpina lamāt Vistu, tā itkā šie abi putniņi nāktu no dažādām kūtīm.

Lai nu kā tur būtu ar Vista, tā ir jau sen aizmirsta OS, un maksāt 2x par vienu un to pašu programmatūru ir svēta lieta, un kā mēdz teikt kāds slavens LV advokāts – tā ir kalpu tautas mentalitāte.

Esi sveicināts Vista7.. tpfū…atkal kļūdījos – Windows7!

P.S. Tiem kas Win7 vēlas iegādāties, Dateks.lv tirgo par labu ciparu: Windows7 HomePremium 32bit un Windows7 HomePremium 64bit