Win7 = Vista?

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  March 18, 2010  |  10 Comments

Win7 whooperRebrandings (Pārzīmološana?) ir vienmēr bijis labs veids, kā pārdot tos pašus vēžus jaunā kulītē. MS tas ir izdevies vēl elegantāk, pieņemot, ka pārdodot vēžus nepieciešamas 2 porcijas, lai pārdotu divreiz. Savukārt softa gadījumā pietiek ar 50 sant DVD matricu, lai par to pašu nopelnītu pārdesmit latus, vai vairāk.

Visiem skaidrs, ka Vista sux/Win7 rulez, un tas tā ir. Tikai nesaprotu kamdēļ, ja install handleris tas pats, FS tā pati, jauni bundlētie softi – nevienu tāpat neinteresē, neliels finetūnings sistēmas servisos ātrdarbības uzlabošanai un jauni triki ar logiem rīku joslā un alt+tab izvēlnē.

Diemžēl plašā publika bija iestūmusi MS ar visu Balmeru kaktā tik tālu, ka šim, acīmredzot, neatlika nekas cits, kā vistas kārtējo servisa paku uztaisīt par jaunu OS, jo nekādi apgalvojumi, ka šoreiz SP NR.X visu pagriezīs uz labo pusi, nevienu vairs neaizkustinātu, jo negatīvā atgriezeniskā spirāle ir uzņēmusi apgriezienus.

Rebrandings aizgāja kā smērēts. Visi grib Win7 un turpina lamāt Vistu, tā itkā šie abi putniņi nāktu no dažādām kūtīm.

Lai nu kā tur būtu ar Vista, tā ir jau sen aizmirsta OS, un maksāt 2x par vienu un to pašu programmatūru ir svēta lieta, un kā mēdz teikt kāds slavens LV advokāts – tā ir kalpu tautas mentalitāte.

Esi sveicināts Vista7.. tpfū…atkal kļūdījos – Windows7!

P.S. Tiem kas Win7 vēlas iegādāties, Dateks.lv tirgo par labu ciparu: Windows7 HomePremium 32bit un Windows7 HomePremium 64bit

10 Comments for Win7 = Vista?

kaapeec

Rebrandings (Pārzīmološana?)
50 sant
Esi sveicināts Vista7.. tpfū…atkal kļūdījos – Windows7!

Un vēl šādi tādi nesmukumi, autor, raksts ir taviem draugiem vai plašākai publikai?
Un kāpēc tu uzskati, ka Vista ir sen aizmirsta OS?
Un kāpēc gan vienu operētājsistēmu nevarētu balstīt uz vecāku versiju? Windows 98 arī tika uztaisīts no nulles un XP arī tika uztaisīts no nulles?

Pie tam saites arī nestrādā.

EgilsZonde

To:kapeec
Par saitēm paldies, salaboju.

Rakstu plašākai publikai savā stilā.

Par mirušu OS uzskatu to, par kuru ir 0 diskusiju publiskā telpā (pozitīvā plāksnē), kā arī jaunu dzelžu piedāvājumu ar šo OS.
Kad iznāca Vista, vēl ļoti ilgstoši tika ražoti un piedāvāti datori ar XP.
Līdz ar Win7 parādīšanos tirgū Vistaini datori ir tikai oldstoks, ko pa lēto tirgo iekš LV, LT un citām “trešās pasaules” valstīm.

Operētājsistēmas var un vajag balstīt uz vecākām versijām, bet ne uz esošo produktu minorām servisa pakām un desktop efektu addoniem. Šāda pati diskusija reiz bija par WIN ME, pašlaik ir tā pati situācija.

Kasparz

Nekas Egil, nāks tev pieredze, sapratīsi operētājsistēmas ideju un pielietojumu 🙂

Priednieks

Egīls toč nesaprot būtību, tik pat labi var dziedāt, ka XP ir Win2000, tikai parādījies krāsainas skins un pāris fīčas, ko var panākt ar servisa paku.

Kasparz

Yep, w2k ir uz NT bāzes, NT3.51 uz uz WFT3.11 bāzes, tas savukārt uz 3.1, tas uz 3.0, tas uz 2.0….
OS ir paredzēts attiecīgām aplikācijām. Vēljoprojām es lietoju DOS, daudzi POS termināķi strādā uz OS2 Warp vai veca Windows CE, daudzās vietās lieto DOS ar failu menedžeri pa virsu, galu galā wfw3.11 nesen tiaki beidza pārdot. Vēljoporjam tiek lietots XP un ilgi tiks lietots, jo ir čupa ar softiem kas zem Vistas/w7 nestrādā un cens$ored nevajag Vistu/w7 softam, kas teiksim uztur POS sistēmu vai kautkādu citu fišku. Jālieto ir tas, kas ir nepieciešams, nevis tas kas piedur, jo pacanam ar ir un šis saka ka zašebis kruta pohodu.
Egils noteikti ir viens no ciema antiņiem, kas to vien tikai dara kā priecājas par spīdīgām ikonām.

EgilsZonde

To: Priednieks
Par to jau izdziedājāmies, tagad to pašu dziedam par šo OS

Bet realitātē MS bija iebraucis auzās ar W98 un W2K izlaišanu vienā laika griezumā, neviens lietotājs pasaulē nevarēja patiekt, kura no tām izdzīvos un kuru pirkt, tamdēļ arī daļa no viņiem nepirka ne vienu ne otru un MS izdomāja paturpināt W2K, kurā iešuva W98 aplikāciju atbalstu + jau minēto servisa paku, kas pati par sevi vienkārši nodrošināja windows explorer, vai individuālās – nokārtās aplikācijas pārstartēšanos bez bluescreen.

Pa vidu vēl paspējot novārīties uz WINME, tad to visu mantību noslīcināja zem karoga WINDOWS XP, kura arī ir visu iepriekšējo OS labo īpašību apvienojums.

Aivars

Turies Egil! 😉

Kasparz

Muah, Egils lielais specs, mācīs M$ dzīvot :d

Priednieks

Man patīk spīdīgās ikonas 😀

wormbrowser

Nu bet Vistai nau DX 11 un Xp ari tapec daudzi geimeri pirks speciali w7 lai izbauditu DX11
Varbut vel kadu gadu pagaidit tad jau vares ta pat ka Vistas DX 10 tagad uz xp var uzmaukt