EVGA iepazīstina ar jaunu X58 pamatplati

Posted by:     Tags:  , , , , ,     Posted date:  September 1, 2009  |  No comment
EVGA gatavo jaunu X58 pamatplati, kura būs apgādāta ar septiņiem PCI-E x16 slotiem, un tā atbalstīt 4-way SLI.

Jaunā EVGA X58 Classified 4WAY SLI pamatplate liksies vilinošs piedāvājums Folding@Home faniem, tomēr ir viens būtisks fakts jāņem vērā iegādājoties šo pamatplati, tai ir nepieciešams korpuss ar vismaz desmit paplašinājuma slotu vietām, jo tā ir bāzēta uz XL-ATX formfaktora. Pamatplatei ir 10+3 fāzu procesora barošanas ķēde, kura ar spriegumu apgādās Core i7 procesoru. Iespējams, ka tai būs pat divi NF200 čipi, lai visi PCI-E X16 sloti varētu strādāt x16/x8 režīmos. Ir 2-way, 3-way un 4-way SLI atbalsts. Pamatplate piedāvā arī sešus atmiņas slotus, kuros kopā var ievietot 24GB DDR3 atmiņas triple channel režīmā ar frekvenci 1600MHz+.

Papildu pamatplate piedāvā divpadsmit USB 2.0 portus, divus FireWire, divus Gigabit LAN portus, astoņus Sata II un vienu eSata portu, kā arī 7.1 integrēto audio.

eVGA X58 Classified 4-Way SLI

eVGA X58 Classified 4-Way SLI

eVGA X58 Classified 4-Way SLI

eVGA X58 Classified 4-Way SLI

Iespēju klāsts, kuras atbalsta šī pamatplate ir visai augsts – EVGA Vdroop control, EVGA Dummy OC, EVGA E-LEET tuning utility, EVGA EZ spriegumu nolasīšanas punkti, PCI-E atslēgšanas jumpers, on-board CPU temperatūras rādītājs, EVGA ECP V2 un EVGA EVbot atbalsts.

Pamatplati ir iespējams jau tagad iepriekš pasūtīt EVGA mājaslapā par 499.99$.