SLI režīms uz Intel P45 pamatplates? Ir iespējams!

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  August 7, 2009  |  No comment

Intel X58 ir pirmais un šobrīd vienīgais ne-NVIDIA čipsets, kurš atbalsta SLI tehnoloģiju. Tāpēc nav ko brīnīties par faktu, ka X38/x48/P45 pamatplašu lietotājiem nepatīk tas, viņu pamatplates neatbalsta šo tehnoloģiju. Taču lietas nu ir iegrozījušās savādāk…
Expreview foruma (ķīniešu versijas) biedrs Firewings [CCG] ir atklājis veidu, kā panākt SLI atbalstu, ar vienu GeForce 8600GT un vienu GeForce GTX 260 grafisko karti, uz savas Asus Maximus Formula pamatplates, kura ir bāzēta uz Intel X38 čipseta.
Expreview.com sakontaktējās ar šo foruma lietotāju, un veica testu šī atklājuma apstiprināšanai. Expreview.com izvēlējās Intel QX9650 OC (4GHz) CPU, Asus Maximus II Formula pamatplati, vienu Yeston GeForce GTX260+ 896GD3, un vienu Galaxy GeForce GTX 260+ grafisko karti.

Maximus II formula (Intel P45)

Maximus II formula (Intel P45)

Uzinstalējot programmatūru, kuru Firewings [CCG] piedāvāja Expreview.com, izdevās palaist SLI režīmu Directory Services Restore režīmā. „Mazu problēmu dēļ”, kā apgalvo Firewings [CCG], SLI režīms nevar darboties normālā režīmā, taču tas drīz tikšot izlabots.
Expreview.com izmantoja 3DMark Vantage testu programmu, lai pārbaudīt sistēmas veiktspējas pieaugumu. Rezultāts bija P20483, kas ir tuvu GTX 260 SLI konfigurācijas sistēmai.
Firewings [CCG] apgalvo, ka šī metode neesot nekas sarežģīts, taču viņam vēl pie tā ir mazliet jāpiestrādā uz dažādām pamatplatēm, lai atrastu šai metodei universālu pielietojumu.

Expreview.com oriģinālais raksts