Futuremark rīko pasaules lielākās virstaktēšanas sacensības.

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  May 14, 2009  |  Comment
Futuremark paziņojuši par gaidāmajām virstaktēšanas sacensībām. Sacensību dalībnieki var piedalīties no visām pasaules valstīm un tie cīnīsies par virstaktēšanas karaļa titulu savā reģionā. Sacensības noritēs no 18. maija līdz 14. jūnijam, piedāvājot gan iknedēļas balvas, gan lielās fināla balvas. Fināla uzvarētājs tiks ielūgts uz MSI Master virstaktēšanas pasākumu Pekinā, Ķīnā, 2009. gada septembrī.

fmark_occontest

Galvenā balva būs MSI P45 Diamond mātesplate, N260GTX videokarte, Huntkey X7 900w barošanas bloks, Thermaltake Element S korpuss, GlacialTech X Wing piezīmjdatoru dzesētājs, Enermax Apollo 8cm un 12cm ventilatori, kā arī Patriot 3GB 1600MHz TriChannel operatīvās atmiņas komplekts. Tas viss vienam uzvarētājam.

Iknedēļas balvās būs MSI X58 Pro-E mātesplate un N250GTS videokarte, Huntkey 800w barošanas bloks, Thermaltake V9 geimeru korpuss, GlacialTech UFO procesora dzesētājs, Enermax Cluster, Everest, Magma 8cm un 12cm ventilatori, kā arī Patriot 3GB 1600MHz TriChannel operatīvās atmiņas komplekts.

Pēc Futuremark un MSI pārstāvju teiktā, šis ir lielākais virstaktēšanas festivāls ar labāko balvu fondu. Virstaktētāji sacentīsies par lielāko punktu skaitu 3DMark06 benčmarkā. Fakts, ka tiešī šis ir populārākais Futuremark produkts un ikkatras četras sekundes tiek iesūtīts jauns rezultāts Futuremark datubāzē.

Tuvāku informāciju par sacensību nolikumu un norisi varat izlasīt Futuremark mājaslapā.