Iespējams, labākā AM3 plate – ASUS Crosshair III Formula.

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  May 13, 2009  |  2 Comments

Tāpat kā iepriekšējās ASUS Crosshair mātesplates, arī šī turpina ROG sēriju, paredzētu augstākās klases virstaktētājiem un prasīgiem spēļu entizuastiem. Šī, uz AMD Dragon platformai bāzētā plate tiek komplektēta ar jaunāko AMD čipsetu – AMD 790FX/SB750. Tiesa, iepriekšējās ASUS Crosshair plates tika bāzētas uz nVidia čipsetiem, taču tas nebūs noslēpums, ja teikšu, ka nVidia čipseti pašlaik nav savos uzdevumu augstumos un AMD čipseti piedāvā netikai tādas iespējas kā ACC, kas lieti noder virstaktētājiem, bet arī atbalsta CrossFireX. Pašlaik tieši AMD dārgā gala videokartes tirgū ir pieprasītākās, tādēļ tas ir loģisks gājiens no ASUS puses.

ch1

AM3 soketā ievietoto procesoru spēs barot 8+2 fāžu barošana. Kā jau šādai platformai pieklājas, plate ir aprīkota ar četriem DDR3 slotiem. Tāpat tai ir divas PCI-E 16x pieslēgvietas, ROG LCD ekrāns un slavenā iROG virstaktēšanas sistēma, kura ļauj mainīt virstaktēšanas galvenos iestatījumus neatrodoties BIOSā. Ļoti iespējams, ka ASUS gatavojas izlaist vēl labāku ROG sērijas plati – Crosshair III Extreme. Lai nu kā, paredzēts, ka šī plate tiks oficiāli prezentēta Comutex izstādē un tās orientējošā cena Latvijas veikalu plauktos būs aptuveni 180Ls.

ch2

ch3

ch4

2 Comments for Iespējams, labākā AM3 plate – ASUS Crosshair III Formula.

Lee

“…ar šetriem DDR3 slotiem.” Tā kā lasu no vārda izskata, biju uz pauzes un sāku meklēt 6 ddr3 slotus. 🙂
Skats jau nu patīkams bez gala, bet, ja man nebūtu žēl 400+ LS, tad droši vien AM3 vāktu uz GA-MA790XT-UD4P, tā kā ar HardCoru nenodarbojos…
Noteikti būs ļoti daudz priecīgu cilvēku par šo plati!

juris666

Tā jau sexīga plate!!
Neesmu nekāds hardcore. bet..